apk

Minecraft Pocket Edition 0.1

Oyunun Minecraft Pocket Edition 0.15.7  ve 0.15.8 sürümlerini dikkatinize  sunuyoruz. Bu sürümler Android cihazlar için kullanılabilir. Minecraft oyununun yeni sürümleri, Minecraft dünyasının oyuncularına yeni hataların yanı sıra hata düzeltmeleri, iyileştirmeler ve çok daha fazlasını sunuyor.

Minecraft PE 0.15.7 ve 0.15.8’deki yenilikler nelerdir?

Minecraft PE’nin 0.15.7 ve 0.15.8 sürümleri sayesinde oyuna çok sayıda farklı özellik eklendi.

Köyler, çeteler, Redstone’un yeni özellikleri ve çok daha fazlası gibi özellikler. Bu, Minecraft dünyasında oyuna olan ilginin artması nedeniyle yeni özelliklerle yeni bir aşamaydı.

Minecraft Pocket Edition 0.15.7

Bu güncelleme sayesinde, oyun Natural adlı yeni bir doku paketi aldı! Yeni doku paketi mevcut dokuları daha doğal hale getirdi. Bu doku paketinin ücretsiz olmadığını lütfen unutmayın.

Ayrıca Minecraft dünyasında, metin oluşturma ve daha iyi yerelleştirme için düğmelerin aralığı ve Minecraft apk indir boyutu geliştirildi. Oculus Rift’i sanal gerçeklik modunda kullanarak, Minecraft oyununun tüm boyut oranları ve logosu güncellendi.

Neler düzeltildi?

– Windows 10 için sanal gerçeklik modunu kullanırken meydana gelen bir çökme düzeltildi. O zamanlar, test aşamasında olan ve Mojang stüdyosunun geliştiricileri tarafından aktif olarak geliştirilen yeni bir işlevdi;

– Yeni bir dünya yaratılırken meydana gelen bir çökme düzeltildi. Minecraft PE’de Dünya Yarat düğmesine tıkladıktan sonra oyun çökebilir;

– İksir dokuları düzeltildi. Ek etkisi olmayan iksirler hatasız olarak görüntülenir.

 

Bu sürüm, önceki araç olarak Minecraft dünyasına çok sayıda yenilik getirmedi, ancak yine de küçük özellikler ekledi. Fantasy adında yeni dokular eklendi.

Bu dokular, oyuncuyu harika sihir dünyasına aktarmak için yaratıldı. Genel olarak, tüm güncellemeler doku paketlerini düzeltmeyi amaçladı. Örneğin, Plastik ve Şehir paketlerinde pusula ve saat dokuları düzeltildi.

Bugün maalesef Mojang stüdyosunun geliştiricilerinden öğrenebileceğimiz yeni bir güncelleme olmadığını lütfen unutmayın. Görünüşe göre, geliştiriciler oyunda versiyondan versiyona uzanan sorunları çözmek için değil, çeşitli doku ve kaplamalar satmak için daha fazla zaman harcamaya başladı.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *